LEGO Ninjago (2011) - S01E12: Przebudzenie Pożeracza Światów


Uwaga: Część filmów posiada kilka wersji językowych. Jeśli chcesz zmienić język, kliknij w ikonę słuchawek w prawym dolnym rogu odtwarzacza.

LEGO Ninjago to seria animowanych telewizyjnych programów opartych na popularnych zestawach klocków LEGO o tej samej nazwie. Serial skupia się na przygodach grupy młodych ninja walczących ze złem w świecie Ninjago.  
 

Fabuła serialu obraca się wokół głównych bohaterów, czyli Kai, Jay'a, Cole'a, Zane'a, Nya oraz ich mistrza Wu. Ci młodzi wojownicy są wyznaczeni do obrony Ninjago przed różnymi złymi siłami, takimi jak Lord Garmadon, Overlord czy Szkieletowi Wojownicy. Każdy z ninja posiada unikalne umiejętności, które wykorzystują w walce.  
 

Serial Ninjago jest pełen akcji, przygód, humoru i emocji. Bohaterowie podróżują przez różne krainy, starając się ochronić świat przed zagrożeniami i zdobyć nowe umiejętności. Oprócz walki ze złem, bohaterowie również rozwijają się jako jednostki, ucząc się wartości takich jak przyjaźń, współpraca i poświęcenie.  
 

Serial jest adresowany głównie do młodszej widowni, ale z powodu ciekawej fabuły, rozbudowanych postaci i dynamicznych scen akcji, przyciąga również starszych fanów. Ninjago zdobyło sobie szerokie uznanie i wywarło duży wpływ na kulturę popularną, inspirując nie tylko kolejne sezony serialu, ale również filmy, gry wideo i inne produkty związane z marką LEGO Ninjago.