Miraculous Biedronka i Czarny Kot. Film (2023)


Uwaga: Część filmów posiada kilka wersji językowych. Jeśli chcesz zmienić język, kliknij w ikonę słuchawek w prawym dolnym rogu odtwarzacza.

"Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" to francuski animowany serial telewizyjny stworzony przez Thomasa Astruc, teraz na wielkim ekranie! Akcja toczy się w Paryżu i skupia się na dwójce nastolatków, Marinette Dupain-Cheng i Adriena Agreste, którzy posiadają niezwykłe moce i stają się superbohaterami, gdy tylko zło zagraża ich miastu.


Marinette jest zwyczajną uczennicą liceum, ale kiedy zło zbliża się do Paryża, przemienia się w Biedronkę, uzbrojoną w magiczne moce i walczy ze złoczyńcami. Z kolei Adrien, syn znanego projektanta mody, wciela się w postać Czarnego Kota, również mającego nadprzyrodzone umiejętności. Razem jako Biedronka i Czarny Kot chronią miasto i zwalczają przestępczość


Widzimy nie tylko ich walkę ze złem, ale także codzienne życiowe problemy związane z byciem nastolatkami, takich jak szkoła, przyjaźń, czy pierwsze uczucia miłosne. Istotną częścią fabuły jest również romans między Marinette i Adrianem, którzy nie zdają sobie sprawy z tożsamości swoich alter ego.


"Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" to pełen przygód i emocji film, który przyciąga zarówno młodszych, jak i starszych widzów swoim unikalnym stylem animacji, dynamiką akcji oraz ciekawymi postaciami.